| MicutsaBăă a întrebat:

Heiiia. happy Fetelee` care aţi folosit benzile cu ceară rece de la Veet pentru "mustaţă"... După cât timp de la folosire, aproximativ, încep să iasă din nou firele de păr big grin? Mulţuumecbatting eyelashes. Fuunda iar restul` vot kiss.

4 răspunsuri:
| RosalinaB a răspuns:

2 saptamani, daca doresti du-te la vreun salon de frumusete si acolo dupa cate am auzit iti face nu stiu ce 1 odata si a 2 oara si nu mai ai ) incearca, interesaza-te de cineva happy

| ygr3ku a răspuns:

Sunt baiat. Propun sa nu le folosesti. Oricum, daca nu tii cont de ce iti zic, firele iti cresc (iarasi) dupa cca 2 saptamani! ( fundita? big grin )

| ygr3ku a răspuns:

2 sapt

| ygr3ku a răspuns:

2 saptamani