| Monykka a întrebat:

Heiiii:* ce faceti? Am o intrebareeee.big grin Cu ce as putea sa ma imbrac mainee? Apropo sunt tunsa bob...

9 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Rochita big grin eventual cu o vestuta scurta peste si in picioare sandale, cizme de vara sau platforme.

| Liliana18 a răspuns:

Incearca ceva cu umerii goi.

Răspuns utilizator avertizat
| Anerol a răspuns:

Depinde unde mergi. Ce activitate ai?

| Anerol a răspuns:

Imbraca-te cu ceva lejer, sa te simti bine in primul rand. pe caldura asta!:-s

| DexterMorgan a răspuns:

"Inteligenta" intrebare. De unde ar trebui sa stim de ce haine dispui?

| Monykka explică (pentru DexterMorgan):

Pai is fata... multe tricouri, maieuri rochii(lungi scurte, decupate...)pantaloni(scurti lungi 3-sfert) sandale cizme adidasi opincute

| DexterMorgan a răspuns (pentru Monykka):

Te imbraci cum vrei, nu te imbraca lumea de pe forumuri laughing