| MaraMărr a întrebat:

Heiiii! Voi ce creme fol. pentru. cicatricile de cosuri? fundata; x

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Bună
crema de gălbenele e foarte bună pe cicatricile făcute de coșuri.

| edith_8738 a răspuns:

Sa stii ca cicatricile lasate de cosuri se pot vindeca in timp.si eu am avut, si am scapat de ele.in loc sa cheltui bani pe nu stiu ce creme, am lasat timpul sa vindece.dar daca tii neaparat sa le tratezi, eu as zice sa mergi pe remediile naturale.ciau scumpa!

| Ramona_4478 a răspuns:

Alpha Hydroxy Serum Plus de la Artistry, impreuna cu sistemul de baza de ingrijire a tenului specific tipului de ten. Mai poti folosi de la aceeasi firma Blamish Control.
Succes!