| Kiddu08 a întrebat:

Sallz love struck Am si eu o intrebarebatting eyelashes. Pentru cicatricile care raman de la cosuri ce pot folosi? vreau ceva natural fara creme de la farmacii`straight face. Dau funditalove struck.Multumesc anticipaat!:*

Răspuns Câştigător
| TaylorSwift a răspuns:

Daca vrei ceva natural incearca masca cu argila sau masca Betty Boop, pe care o poti gasi in magazine... e intr-un plic si cu un desen cu o fata cu cicatrici. Sau, daca vrei ceva poate mai eficient, poti incerca niste creme de Vichy sau Garniere.

2 răspunsuri:
| lumeamea a răspuns:

Incearca masca cu argila
e formidabila
eu asta am folosit
si acum nu mai am nimic happy
funda plizzz?love struck

| Cezar a răspuns:

Nu prea cred ca exista ceva natural sa te ajute indeajuns!
Mai bine

Inceaca o crema de la Wychi sau Garniere care te ajuta la defragmentarea tesutului nedorit respectiv cicatrici. semne care raman si dupa un cos... puncte negre. sau creme cu vitamina C.sau mergi la un dermatolog