| Catalyn93Geo a întrebat:

Buna!
Am o mare rugaminte la voi daca se poate, sa-mi spune-ti cum ar putea sa scap de "cicatricile" de pe fata ( lasate de cosuri )?
Am fost la dermatolog si mi-a dat creme si o gramada de prostii si nu mi-au fost de nici un folos.Nu mi-au trecut nici cosuri nici semne nici cicatrici nici nimic. Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu prea se scapa de asa ceva. Daca ai mai avut si prostul obicei(ca si mine)sa ii racai, se vor vedea toata viata.

| danielaxyz a răspuns:

Curata fata cu o discheta demachianta pe care ai pus apa oxigenata, iti va decolora petele, si foloseste crema cu extract de melc de la Herbagen, eu am scapat de pete cu crema asta si de cosuri

| Azµre a răspuns:

Tictura de propolis, regenerează țesutul!

Răspuns utilizator avertizat