| Mihaa12 a întrebat:

Heiiiiii :*. Am o problemaaa crying... 27. 03. 2012 am pozele pentru tablou [ sunt clasa a VIII-a ]. Poza aia va ramane acolo foarte mult timp crying, iar eu ...am buzele fooooarte uscate si sunt foarte rosi, nu doar buzele ci si pielea de langa buze. Arata oribil crying. cum as putea scapa de asta pana atunci?crying Fac orice ..si va rog sa nu imi spune-ti sa imi cumpar cine stie ce produse. crying ceva simplu. crying FUNDA MAREEEEEE!

3 răspunsuri:
| hunea a răspuns:

Incearca sa le dai cu ulei de masline chiar daca suna ciudat este un foarte bun hidratant si inmoaie pielea, sunt multe produse cosmetice care au la baza ulei de masline asa ca poti incerca.la mine a dat rezultate cand l-am folosit.bafta si tie funda

| Cherrybell a răspuns:

Incearca un contur de buze nud un ruj nud fara sclipici si pe urma da-te cu rujul care il doresti. Sau pune-ti miere pe buze. Face minuni! O sa arati bine pentru ca exista metodehappy Succes!

| LiaPaula10 a răspuns:

Daca ai ruj de buze. Unul simplu. Cu el trebuie sa te dai tooooooooooooata ziua! in cateva zile e posibil sa iti treaca. Sper ca va merge!