| AnnaaXD a întrebat:

Helau
Deci - 1)De unde pot sa imi iau si eu : ghete cu tinte, epoleti cu tinte, geci, haine, orice, dar cu tinte ( plz CU LINK )
Sa nu fie foarte scumpe, max 2 milioane
2)De unde pot sa imi iau si eu niste haine la moda ( adidasi cu aripii, etc ) Si cum m.asi putea imbraca pentru scoala?
Putem veni in tricouri mai colorate spre alb si cu orice fel de blugi
Funda :*:*
Srry de spatiu

5 răspunsuri:
| DeepInDarkness a răspuns:

Bershka!

| EmanuelaZ a răspuns:

Uite niste bratari, poate-ti plac. https://www.facebook.com/....../photo.php

| AnnaaXD explică (pentru EmanuelaZ):

Mersi. Sunt super happy

| EmanuelaZ a răspuns (pentru AnnaaXD):

Cu placere!

| AnnaaXD explică:

Mersi mult Ro_DyFashion_1987. Imi poti spune si mie daca gasesc in afara de online, un magazin DyFashion.