| AndutzzaAnduu a întrebat:

Hellau TPU.
Nu stiti unde pot gasi in Sibiu spray-uri colorate pentru par?

Răspuns Câştigător
| Strumpfi a răspuns:

Pai incearca la magazinele cu oje, farduri, accesorii.Acolo gasesti.Si nu-ti face griji ca nu sunt scumpe.Dar eu nu prea ti le recomant.Sunt toxice si nu sunt bune pentru par.Un pic mai bine ar fi cu un nuantator.La prima spalare se ia.:*
Succes!:*:*

| AndutzzaAnduu explică (pentru Strumpfi):

A, ok, mersi.
Oricum imi trebuie doar pentru ocazii mai speciale, nu le folosesc totdeauna.

| Strumpfi a răspuns (pentru AndutzzaAnduu):

:*

11 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

La orice magazin atata timp cat sunt acolo si oje sau farduri

| AndutzzaAnduu explică (pentru tenshi261):

Gasesc si la farmacie? big grin

| AndreeaNustiu a răspuns:

Spray-uri colorate gasesti oriunde, la aproape ori ce magazim.si nu e mai scump de 10 lei, sper sa gasesti. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| AndutzzaAnduu explică (pentru AndreeaNustiu):

Imi dai si 2-3 nume, te rog? puppy dog eyes

| lumpy333 a răspuns:

Incearca la magazine cosmetice (dhappy

| FishyR a răspuns:

Cauta in complexul dumbrava. acolo ai sanse sa gasesti aproape oricehappy

| AndutzzaAnduu explică (pentru FishyR):

He he, am dat funda, dar oricum mersi de ajutor. happy
Daca nu gasesc in alta parte, ma voi duce acolo.

| FishyR a răspuns (pentru AndutzzaAnduu):

Stai linistita ca nu ma imbogateste funda de pe TPU. ti-am raspuns doar pentru ca aveam o idee. sarbatori fericite!

| AndutzzaAnduu explică (pentru FishyR):

Oricum mersi mult si sarbatori fericite si tie! happy