| Oanarry a întrebat:

Helllouu! Care dintre voi ati incercat epilarea deifnitiva? Pe ce segment si cam cat v-a costat cu totul? Vreau mai multe detalii. Nu vreau link-uri ca pot si eu sa dau un search pe google. Vreau sa imi impartasiti din propria experientabig grin Multumesc aniticipat!

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu nu am facut, dar mi-a povestit o prietena de-a mamei ca a dat o groaza de bani(peste 10 mil), a durat cam 5 sedinte(si-a facut pe picioare) si dupa cateva luni incepuse sa-i apara iar firicele de par, nu multe, dar nu au facut treaba ca lumea.

| Oanarry explică (pentru Bondarel99):

Aham... mersi de informatie, stiu ca dupa minim 6 luni incep sa iti apara firicele