| crisss_1778 a întrebat:

Buna:*. puteti sa ma ajutati? am avut cosuri pe spate si le-am rupt si au ramas pete? stiti cu ce sa ma dau?:*? multumesc:X

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Crema de galbenele.Se gaseste la farmacie, naturisti dar si in mall-uri, la cosmetice.

5 răspunsuri:
| ciufiXXXXXX a răspuns:

Pai incearca cu lamaietongue... daca nu, ei bine fondul de ten rezolva totul.e doar o chestiune de timp pana petele vor disparea.
ps:nu iti mai strage cosurile, incearca sa te tratezi cu cevatongue
fundita?puppy dog eyes

| M3HappyKid a răspuns:

Heiii`>:d<
pai uite un site poate iti va fi de folos : www.nuvreaucosuri.ro
Sper sa te ajute:-* pup

| Vali87 a răspuns:

Incearca retin a sau isotrexin dar vezi ca sunt destul de agresive. Pentru semne stiu ca mai e skinoren gel sau crema depinde.

| crisss_1778 explică:

Sigur este buna crema de galbenelebig grin?

pup:*

| crisss_1778 explică:

Unde pot gasi acest skinoren gel?:* multumesc