| Anonimă0201 a întrebat:

Hello. Am o întrebare pentru domnișoare/femei chiar și fete sub 18 ani: Am sânii foarte mici, la 17 ani ai mei și căutând pe internet cum să îți mărești sânii cu remedii naturale, masaje etc, am dat peste un review despre crema Bust Cream Spa și am văzut că multe românce l-au încercat. Voi ce părere aveți? L-ați folosi/folosit?

10 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Buna.Am sub 18 ani dar nu conteaza, sunt destul de informata si nu ma las usor incata sa stiu ca orice chestie de genul ''cresti 5 cm in 2 luni'' ''slabesti 10 kg intr-o saptamana'' ''mareste sanii'' daca cumperi nu stiu ce sunt totall false.
Marimea sannilor tai depinde in totalitate de organismul tau si cum te dezvolti tu.Nu poti forta cresterea sanilor decat cu silicoane(ceea ce e nenatural) sau prin ingrasare(dar e grasime )
Poti folosi sutiene pentru a arata mai mari la fel cum folosim pantofi cu toc ca sa film mai inalte. Aceste lucruri nu le putem forta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Spamareala ieftina.

vrei sani mari iti faci implant, restul sunt povesti

Răspuns utilizator avertizat
| kiri11 a răspuns:

Multe romance au folosit si acest produs : http://jurnalzilnic.com/sanatate/nou-concept-de-bust-mai-ferm/

| Deliadelias a răspuns:

Nu fa prostia sa-ti comanzi pe net asa ceva. Sunt aberatii, resemneaza-te, nu-ti poti mari sanii "pe cale naturala" daca vrei, fa-ti implant. Cand vei mai creste iti vei da seama ca nu marimea sanilor conteaza, iar aceste creme daca ar avea vreun efect iti zic eu ca n-ar mai exista fete cu sanii mici sau silicoanele. Nu-ti irosi banii pe asa ceva, alea sunt platite poate sa faca reclama la asa ceva, si daca intr-adevar le-au marit bustul ...doarpentru cateva luni, efect secundar.sanii vor revenii dupa la forma initiala.

| Irina_Lavinia_1999 a răspuns:

Depinde de fiecare organism eu la 13 ani aveam sanii ca la 16 /17 ani.

| Irina_Lavinia_1999 a răspuns:

Sa nu iti pui implant ca vei regreta

| visavis a răspuns:

De ce vrei sa ai sanii mari? Parerea mea, mult mai frumosi sunt cei micuti feciorelnici, cu tenta de neprihanire. De implant, nici vorba, este cea mai mare tampenie posibila

| Anonimă0201 explică (pentru visavis):

Nu vreau să îi am exagerat de mari, dar mă simt cam aiurea, am 17 ani și îi i-am ca fetele alea de 10-11 ani, când de abia cresc. Mă simt complexată, toate prietenele, cunoștiințele mele le au mari, iar eu foarte mici. Și mule râd pe seama mea că de ce port sutien că așa n-am nimic, băieții nu se uită la mine. și da de implant, nu fac chestia asta, sunt contra operațiilor estetice.

| Kokonut4522 a răspuns:

Eu nu-ți recomand niciun remediu. Posibil ca tu să fii mai sensibilă sau nu reacționezi la aceste produse sau creme naturale... Eu zic să stai aşa, naturală dacă până la 20 de ani nu-ți mai cresc înseamnă ca aşa eşti tu de felul tău cu sânii mici. Îți recomand să îi laşi aşa. Vei vedea şi îți vei da sema că nu ar fi fost bine să faci asta. Sau unor oameni nu le-a mers şi acum au preobleme şi pot comenta că este foarte bun, doar că să încerce şi alții să fiw trişti sau altceva.