| Ioanaa275 a întrebat:

Hey! Am 14 ani si am o mica mare problemabig grin. Mi-a venit ciclul de aproape 1 an, si am sanii foartee mici! Majoritatea fetelor de varsta mea au sanii destul de mari( chiar foarte mari). Ma ingrijoreaza acest lucru. Am incercat diverse masaje, uleiuri si altele, dar nu m-au ajutat. Cum sa faca sa imi creasca sanii? Remedii naturale daca se poate, si cer seriozitate!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=CReZF4-PjO0 Mai cauta si tu videouri din astea.
PS: Nu exteriorul conteaza, ci interiorul.

Răspuns utilizator avertizat
| Chøço a răspuns:

Buna!
Depinde de corpul fetei respective. Asteapta, si sanii tai vor creste. happy

| KhaleesiD a răspuns:

Nu vreau sa te descurajez dar sunt si eu la fel doar ca eu am 16 tongue Mie mi-a spus cineva sa ridic greutati la piept. eu inca n-am incercat deci nu stiu cat de bun e. Dar bia are dreptate, ai numai 14 ani. De exemplu colegei mele i-au crescut sanii intr-o vara tongue
Sper ca te-am ajutat.
Bafta!

| YourDreams a răspuns:

Am auzit parca ca trebuie sa te dai cu pudra de bebelusi pe sani. Nu sunt sigura.Nu purta sutien pentru ca acesta incetineste cresterea sanilor.Forma sanilor tai este exact ca si a mamei tale sau a bunicii. Stai linistita peste cativa ani o sa ai si tu portocale laughing laughing laughing

| bia25 a răspuns:

Pai poate ca corpul tau asa are structura cu sanii mai mici, dar nu te ingrijora ai doar 14 inca te dezvolti nu-i forta cresc ei nu-ti fa griji. happy