| kRedhead a întrebat:

Hello. Am si eu nevoie de un challenge foarte bun si sigur pentru exercitii facute in casa, pentru a-ti lucra fundul si abdomenul. Vreau sa ma apuc de exercitiile astea si pana la vara (pentru mine, vara incepand din iulie) sa am un corp destul de dragut si sa ma simt bine cu el cand merg la plaja. Ceva idei? big grin

2 răspunsuri:
| Ssiaa_Anni_1997 a răspuns:

Zilnic minim 100 de genoflexiuni (poti incepe mai intai cu 30-60 pana picioarele s evor obisnui si vei putea face minim 100)
Iar pentru burta :intinde-te pe jos, si incearca sa te ridici direct in picioare fara sa te folosesti de maini, acestea ajuta si la fund si la burta.
Nu uita de mancat sanatos, fara dulciuri, sucuri acidulate sau snacks-uri.
Succes ♥

| MiruMrn a răspuns:

30 days butt challenge. O gasesti pe internet. Este o poza care are tot programul pe 30 de zile. La mine chiar se vad rezultate. Sunt 3 exercitii zilnic pe care le faci de cate ori scrie in tabel. Iti lucreaza si fundul si abdomenul. Funda?