| qPufarina a întrebat:

Hello,am si eu o problema,deci,prima oara am fost vopsita ombre,dupa aceea,am ales sa ma vopsesc o singura nuanta,iar de fiecare data,imi iese jos mai deschis si sus mai inchis,nu vreau sa imi decolorez nici tot parul pentru ca, decolorantul distruge iar nici sa il tai nu vreau...nu mai stiu ce sa faaac, help plssss

1 răspuns:
| Moonset a răspuns:

Pai normal ca jos iti iasa mai deschis. e si normal. Incearca sa folosesti pe partea deschisa o nuanta mai inchisa ca cea de sus.