| qPufarina a întrebat:

Buna,am nevoie de niste sfaturi si va rog sa ma ajutati.
Inainte sa ma vopsesc o singura culoare eram ombre,si acum de fiecare data cand ma fac o singura culoare, jos iese mai deschis iar sus mai inchis...si nu imi prea place..nici sa il tai nu vreau...pls help.
Dau funda

2 răspunsuri:
| Maria_Alexandra_Ristea_1992 a răspuns:

Ar fi o idee sa te vopsesti la radacini cum ai fost la varfuri iar apoi vopseste.te culoarea dorita pertotal. (insista acolo unde nu iti iese de obicei) Sper ca te.am ajutat.

| qPufarina explică (pentru Maria_Alexandra_Ristea_1992):

La asta m-am gandit si eu dar eu cum am parul drept si destul de rar, daca ma decolorez la radacini o sa mi se arda maxim si o sa-mi cada cam..destul de mult.