| Qer_PAty_1996 a întrebat:

Am o problema cu parul si deja nu stiu ce sa ma mai fac.Parul meu natural e saten inchis, lung(60cm) si in urma cu 2 ani m-am decolorat singura.Nu mi-a placut cum mi-a stat blonda, asa ca m-am vopsit saten deschis si imi placea la nebunie nuanta. Timpul a trecut si acum am jumatate de par negru si jumatate saten deschis si de fiecare data cand ma vopsesc imi ies 2 nuante diferite in par.Nu vreau sa ma decolorez din nou,vreau sa-l las sa creasca, sa fie uniform.Stiu ca o sa-mi spuneti sa ma vopsesc bruneta sa scap de acel blond, dar eu nu vreau pentru ca nu ma prindea acea culoare. Aveti vreo solutie?

1 răspuns:
| Mirela77 a răspuns:

Doar daca te tunzi scapi de doua nuante si poti folosi culoarea care iti place.La fel nu folosi negru pentru ca ajungi iar in situatia asta.Sau sa te vopsesti uzand doua nuante pana poti scapa de parul decolorat o nuanta mai deschisa pe parul nedecolorat dar este destul de greu acasa.