| anonim_4396 a întrebat:

Hi everybody! Vreau sa plec la frizer cu verisoara - s. o tund. Ea are 11 ani, fata rotunda si fruntea ingusta. La moment are parul lung, foarte lung. cam pina la coapse, si vrea s. o tunda dar sa nu il scurteze tare. Ce tunsori imi propuneti? Sau niste criterii dupa care trebuie sa-i aleg eu o coafura? Merci

2 răspunsuri:
| aneta a răspuns:

Alege-i o tunsoare in scariwinking.

| Seely a răspuns:

O tunsoare stil bob filat ar fi cel mai bine.si eu sunt in aceeasi situatie si mie chiar imi sta bine