| anca_8880 a întrebat:

Hello...care parfum miroase mai bine treselle negru /far away sau up to you? de la avon

6 răspunsuri:
| Кристина21 a răspuns:

Depinde ce gusturi aithinking Eu una am incercat toate cele 3 parfurmuri dar cel mai mult mi-au placut far away si treselle Mystique:angrynu ma pot decide intre cele 2):*
Dar daca ar fi as alege Tresselee mystique:X

| n1na a răspuns:

Imi place mai mult Far Away, are o nota de mister si senzualitate

| myhaella922 a răspuns:

Up to ulove struck este suuperlove struck l am avut si miroase super dragut

| crazykyty a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia eu zic sa mirosi niste monstre si apoi sa-ti comanzi un parfum poate nu-ti place nici unul

| roxanarsene a răspuns:

Depinde care simti ca te caracterizeaza! eu folosesc christian lacroix rosu si imi place si ala negru!

| Brutalis a răspuns:

Tresellewinking
funda?