| KiKiii a întrebat:

Hello :*
Ce haine as putea purta ca sa par mai inalta? big grin

7 răspunsuri:
| alexa a răspuns:

Blugi skinny te vor subtia si-ti vor da aspectul de picioare lungi, fustele scurte sau cel putin pana la genunchi si cat mai drepte pentru ati evidentia silueta, tocuri, dungi verticale mai ales.
Intra aici http://www.121.ro/......cat34.html vei avea mai multe detalii
Bafta

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Fuste drepte, lungi, pantaloni sau blugi clasici, sacouri putin mai lungi cu dungi verticale.

| Elena1234456 a răspuns:

Incearca sa nu porti haine dintr-o singura piesa vestimentara, tocuri cat mai inalte, palarii (sunt la moda). Sper ca te-am ajutat big grin.

| octavianpas a răspuns:

In nici un caz haine largi.Hainele drepte(fuste drepte si lungi, blugi clasici, sacouri), dungile verticale.

| amy_2311 a răspuns:

Daca pui multe culori pe tine pari mai scunda, daca pui o singura culoare pari mai inalta. Trenciurile care acopera fundul si au cordon in talie te fac inalta, gecile scurte si umflate te fac mica. Incaltamintea fina, mulata si cu toc te avanteajeaza mai mult ca bocancii.Rochitele babydoll pana in pamant care au si manecute scurte in dreptul umerilor (deci nu bretele) la vara sunt ideale pentru. tine. Esarfele, nu prea mari ci mai inguste, contribuie pozitiv. Fustele cu talie inalta tip creion pot fi si scurte si medii ca te vor avantaja daca porti tocuri stilleto (cui) la pantofi cu forma de balerin si camasa cu guler inalt si umeri accentuati. De fapt umerii inalti la haine fac talia subtire si prelunga. Peste aceasta tinuta pune pardesiu la aceeasi lungime ca fusta! Fusta mini chiar daca nu are talia inalta o poti purta cu ciorapi m-ati negri si cizme lungi cu toc si un top pe gat.

| zabuza_8354 a răspuns:

Eu am sa iti zic ce sa eviti : pantalonii bagati in cizme... te fac mai scunda. Si incearca sa porti pantofi cu tocuriwinking