| aתđяa a întrebat:

Sunt foarte slaba.Ce haine as putea purta sa arat mai grasa?laughingDau Fundita

2 răspunsuri:
| Borsko a răspuns:

Stii tu, poti sa te ingrasi in loc sa porti alte haine thinking

| ora1 a răspuns:

Am aceeasi problema.am 14 ani si in general nu sunt prea slaba, mananc chiar la fel ca oricare fata de varsta mea dar nu pun kg pe mine, am undeva 1.71 inaltime si 46 de kilograme.la inceput ma afectau comentariile legate de greutatea mea, dar apoi mi-am dat seama ca ma criticau doar fetele care sunt complexate ca sunt prea grase si ca sa faca sa se simta mai bine se anina de alte fete cu figura frumoasa.parerea mea e ca trebuie sa porti orice iti place si in ce te simti bine, poate tricouri mai largi sau diferite bluze largi si sa pui o curea ca sa-ti accentuezi talia frumoasa happy