| emas1 a întrebat:

Hello! big grin as vrea sa obtin si eu prin vopsire o nuanta de par in genul Alinei Eremia dar nu stiu ce nuanta de vopsea sa folosesc( vreau fara decolorare)

Răspuns Câştigător
| EduardMatteo a răspuns:

Sunt baiat dar, totusi cred ca un saten deschis ar merge smug

1 răspuns:
| frumusihk99 a răspuns:

Pai depinde. de cum arati tu. parerea mea e sa folosesti ceva care crezi ca te-ar avantaja la fata pe care o ai. Dar daca tu ai vrea sa fii la par gen Alina eremia eu zic sa folosesti o nuanta de roscat cupru. FUNDA?