| wedsafsfd a întrebat:

Hei! happy

As vrea sa ma vopsesc un roscat-portocaliu intens si nu vreau sa apelez la decolorare. Parul meu natural e un saten mediu. Daca folosesc inainte un nuantator, dupa vopsire culoarea va fi una mai intensa? Adica ma va ajuta sa-mi iasa nuanta pe care o doresc?

2 răspunsuri:
| ellai a răspuns:

Asa am vrut si eu. insa la mine e un satem mai inchis. eu m-am facut direct cu vopsea si s-a prins cat de cat asa cum doaream eu. insa dupa aceea. cand mi-a crescut radacina si m-am facut din nou nu s-a prins decat la radacina si eram cu 2 culori in cap. ma gandeasc ca nuantatorul o sa actioneze la fel ca si vopseaua si apoi nu ti se va prinde culoarea pe care ti-o doresti.

| puf1992 a răspuns:

Iti spun sa nu iti strici culoarea parului o sa iti para rauwinking e alegerea ta. big grin