| Yurisa a întrebat:

Hello big grin Ce gel de dus imi recomandati? As dori unul care sa miroasa frumos si sa isi mentina mirosul si dupa ce ies de la dus. Am unul cu pepene, si miroase dragut dar nu sunt fana. Imi plac combinatiile de miresme

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Tesori d'oriente.

| TatianaIstrate a răspuns (pentru alina2k18):

Si eu votez pentru Tesori. Sunt f misto mai ales daca-ti plac aromele orientale.

| Yurisa explică (pentru TatianaIstrate):

Nu pot sa zic ca am o inclinatie spre un anumit geen de mirosuri. Ca si la parfumuri, sunt unele care miros bine pe tester si pe mine miros a mucegai laughing O sa incerc gelul acesta. Nicea si Dove am mai avut dar din acesta chiar nu. O sa ma intereesez

18 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Alea de la Dove mi se pare că țin destul de bine și sunt și ușor hidratante față de altele.

| Furnicuta000 a răspuns:

La Yves Rocher sunt unele foarte faine, nu au parabeni si alte chestii cica si in plus miros demential, cel cu bob de cafea e preferatul meu. In catalog sau pe site sunt cam scumpe (in jur de 20 lei o sticluta de 400 ml) dar eu am luat de pe net de la reprezentanti la jumatate de pret sau mai putin.

| Yurisa explică (pentru Furnicuta000):

Am avut si eu de la Ives rocher: fructe de padure si portocale si nu mi se pareau preea puternice. Au un miros frumos dar nu durabil

| Vikaa a răspuns (pentru Yurisa):

Sunt cruelty free si utile, le ador, de obicei cele cruelty free nu tin la fel ca cele testate pe animale.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei de la Tesori d'oriente au geluri de dus cu mirosuri faine si o persistenta foarte mare, dar trebuie sa tii cont ca produsele care persista au o cantitate foarte mare de parfum si nu sunt indicate in cazul pielii sensibile sau uscate.

| Yurisa explică (pentru anonim_4396):

Am piele cu tendinta de ingrasare, ar merge?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Yurisa):

Daca ti-o deshidrateaza sunt sanse sa creasca productia de sebum, merge daca te hidratezi bine dupa, dar este un compromis ca sa mirosi cateva ore bine. Indiferent de tipul de piele degradarea se produce, in cazul celor mai sensibile efectul este vizibil mult mai rapid.

| 1231242 a răspuns:

Nivea!

| Yurisa explică (pentru 1231242):

Am nivea si nu ma incanta

| Denisa0954 a răspuns:

Eu folosesc de la dove. Pe pielea mea se simte si dupa dus. Acum depinde si de ph ul fiecaruia, la unii se simt mai tare, la altii mai putin, ca și la parfum

| AncuxD a răspuns:

Incearca la dm, gelurile de dus de la Balea. Eu sunt înnebunită dupa ele! Miros atat de bine si chiar persista mirosul, plus ca au multe sortimente.

| Yurisa explică (pentru AncuxD):

Stiu pe cineva care avea unul cu ghimbir si sincera sa fiu, cand iesea de la dus nici nu simteam laughing