| oBuburuză a întrebat:

Hello, daca tot vine vacanta si am atata timp sa fac tot ce vreau, eu as vrea sa slabesc … e tipic ca pot slabi in 3 luni, deci as vrea sa imi ziceti ce trebuie sa fac sa slabesc sa am un corp frumos cand o sa incep scoala! FUNDA.

2 răspunsuri:
| Satanelmic a răspuns:

Te apuci de alergat. 10/20/30 minute pe zi, la o viteza ce ti se pare OK pentru tine. Nu mananci shaorma, hamburger. Bagi legume/fructe. Apa, sucuri naturale NU Cola, Pepsi! faci cardio happy Cauta cardio pe youtube!