| TraficantDeCocaCola a întrebat:

Cum pot slabi in vacanta de vara? Daca imi puteti da si o cura de slabire si exerciti, vreau sa slabesc cel mai mult la burta la solduri si la picioare. Daca stiti ceva va rog frumos ajutati-ma si ceva care sa dea rezultate in cel mult 3 luni. FUNDA! :*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci, să combini corect alimentele și practică un sport de masă.
http://calorii.oneden.com/
Mergi pe multe fructe și legume cât mai proaspete, carne foarte slabă, lactate degresate, ceaiuri depurative. Trei mese principale pe zi și două gustări, la aceleași ore mereu dacă se poate, etc.
Succes!
Pa, pa.

| Memecy a răspuns:

Simplu si fara miscare zic din proprie experinţă
1. mananic cand vrei da nu mai tarziu de ora 5 - 6 seara nu peste 6 sper ca nu ai probleme de sanatate ( anemii etc ) ca atunci nu am ce vorbi
dar in principiu daca ai sub 18 ani mere 100%

| TraficantDeCocaCola explică (pentru Memecy):

Si cat slabesti si in cat timp?

| Memecy a răspuns (pentru TraficantDeCocaCola):

Asta nu stiu din pacate dar stiu ca functioneaza sigur daca mai faci si ceva flotari + abdomene 30 de 3 ori pe zi + mai sari si coarda pai... deduci si singur INSA depinde mult si de structura ta fiziologica sau cum i se zice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
De vrei să slăbeşti, mergi pe o alimentaţie săracă caloric şi mişcare fizică zilnică.
Te pup!

| marinaa9 a răspuns:

In vara asta incearca sa inlocuiesti toate mesele cu pepene/fructe din asta care apar vara, si iesi cu proetenii la alergat, cu rolele, sari coarda