| alexialle a întrebat:

Hello. Eu am parul drept si vreau sa il fac ondulat(nu cret). Dupa ce fac baie, daca fac un coc cu parul umed, se face ondulat? Voi ati incercat, cum a iesit?

9 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Da, o sa mearga. Si eu folosesc aceasta metoda si arata foarte bine dimineata, dar dupa ce desfaci parul ai grija sa il lasi sa se usuce complet si sa nu bagi peria in el pentu ca se va electriza.
Succes!

| Noonee a răspuns:

Hehe eu am incercat altceva si chiar a fostt super ondulat :))) Exact ca aici http://www.youtube.com/watch?v=rDgd4gR9ZfM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Impleteste-l sau i-ati un ondulator de par.
Te pup!

| мαrrýиєlα a răspuns:

Buna!
+ fa-ti codite impretite si dormi cu ele noaptea. nu ti-l face cret! ti-l onduleaza.
Pa-pa!

| Constantin1963 a răspuns:

Buna.Nu cred ca o sa-ti iasa ondulat ci mai degraba o sa se incalcesca. Poti sa ti-l ondulezi cu placa.Bafta!

| Mady2696 a răspuns:

Dupa ce iti faci baie poti sa bagi mana in el si sa il umfli, ca si cand ii dai volum, il tii asa putin in mana si apoi ii dai drumul.Al meu inainte statea in toate directiile, dar de cand il fac asa chiar imi place. Sper ca ti.am fost de ajutor!happy

| EliRaluka a răspuns:

Poti incerca sa iti faci o coada impletita si pastreaz-o o zi intreaga, dar si peste noapte. Urmatoarea dimineata o poti desface, iti aranjezi parul, ...si Voilla! Gata! Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Muntean_Anissia_1994 a răspuns:

Buna! Cocul nu te va ajuta de loc... Dupa ce il vei desface iti va sta in toate directiile, ti se va incalciiiiii....NU! Dar incerca sa iti faci codite impletite happy
PS: Sfatul meu este sa iti face vreo 8 codite impletite pentru a arata frumos. Pup :*

| mymytyty a răspuns:

Buna!
fa-ti baie iar apoidupa ce iesi din apa stoarceti un pic parul iar apoi rati un coc in varful capului!
eu am incercat si se face ondulat!
sper ca te am ajutat! FUNDA?