| anonim_4396 a întrebat:

Sall, am o intrebare, de ce iata eu am parul drept lung si frumos si vreau sa am ondulat sau cret, iar prietena mea are parul ondulat spre creti si il vrea pe parul meu drept?

Răspuns Câştigător
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Daca ai fi avut cret ai fi vrut drept,asta e sigur.
domnul ne-a dat ce a crezut ca se asorteaza cu restul corpului.
adica daca ai fata lunga, de aia ti se da ondulat, sa-ti faca fata mai lata si etc de exemple.

4 răspunsuri:
| Bellatris a răspuns:

Pentru ca asa e specia umana. Se plictiseste de ce are si tanjeste dupa ce nu are.

| Tiberiu4 a răspuns:

Asa ti-e rasalaughing

| iubiricaa a răspuns:

E intrebarelaughing.du-te si intreab-o pe maicata de ce te-a facut asalaughing
P.S:nu mai pune intrebari aiureaoh go on

| biancaalexe a răspuns:

Probabil v-ati plictisit de parul vostru si vreti ceva nou. oricum stiu ca parul drept e mai frumos decat cel ondulat sau cret... Cel ondulat spre cret sta in toate felurile oricat de mult l-ai aranja.doar cu placa mai merge. asa ca bucura-te de parul tau big grin