| anonim_4396 a întrebat:

Hello people! Eu imi fac seara parul cu placa si e drept iar cind ma trezesc dimineata e cret adica ondulat! cum sa fac ca parul sa stea drept? Parul meu e cret spre ondulat! ce pot face? ajutorhappyhappyhappy

3 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Degeaba ti.l faci cu placa seara cand te pui sa dormi si nici macar nu sti in ce pozitii dormi si cum dormi. Exact atunci parul se deranjeaza cel mai tare. Fa-ti.l dimineata, cand te trezestibatting eyelashes.

| freedomangel a răspuns:

Trebuie sa iti faci parul dimineatahappy

| maimutzicaanka a răspuns:

Buna! si eu mi-l fac seara cu placa si mi-l prind cu un puf de par si dimineata il perii si sta drept happy, cel putin la mine, acum vezi daca merge si la tine happy