| AnoOnim23 a întrebat:

Hello girls! am si eu o nevoie de un sfat urgent. Vreau sa ma fac blonda, dar vreau acel blond platinat sau cenusiu, dar problema este ca eu sunt bruneta...chestia este ca mi s-a mai decolorat parul si nu mai este acel brunet strident, este foarte sters.
Vreau sa stiu cum pot face sa ajung la acest tip de blond pe care mi-l doresc, dar nu la salon ci acasa si intr-un timp foarte scurt, deoarece m-am plictisit de aceasta nuanta.pls astept raspunsuri cat mai repede, iar cel mai bun raspuns este premiat cu fundita:*
Multumesclove struck!

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Oricat de mult ai incerca sa ajungi la un blond orice blond acasa nu vei reusi! Blondul e o nuanta foarte problematica, nu iese cu orice produs.La salon folosesc produse profesionale pe cand cele de import nu sunt si in loc de blond o sa-ti iasa portocaliu.Asa ca scrie-i lui Mos Craciun sa iti faca programarela un salon.

| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Nu vreaus a par rautacios dar. cati ani ai? te-ai gandit ca peste catva timp iti v-a cade parul? Bun intleg ca vrei sa fii blonda, dar inainte de a te face. uitate la tenul tauwinking culoarea pielii si vezi daca iti sta bine cu blond, poate iti sta bine cu un brunet deschis, saten, ti-l poti ondula sau cret, sau nu stiu straight face. Dar la blond, stiu ca verisoara mea s-a vopsit si numai blond era laughing, culoarea puiul de gaina il avea in cap laughing, vopseste in alta culoare caci bine tu te vopsesti dar. de nu te vopsesti calumea sau la un profesionist /salon- vorba lui @SeiBella, nu scoti nuanta dorita si mai rau. cand se duce culoarea, se vede naspa culoarea naturala a parului impreuna cu blond, de pe crestetul capuluiwinking; deci gandeste-te binewinking ce vrei sa faci, intreaba alea de la salon, cu ce merge sa te vopseste [culoare].

| cristianorudi7 a răspuns:

Cu fata asta?