| eu4u a întrebat:

Sunt blonda inchis.cu tenul deschis si ochii albastrii. Ce tip de blond mi s-ar potrivi.blond platinat, auriu sau cenusiu? Mentionez. mi-am decolorat parul iar acum nu stiu ce nuanta sa aleg.Care e la moda?

3 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Eu ti-as recomanda un blond venetian sau unul spre cenusiu, pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| andraaa12 a răspuns:

In nici un caz blondul elvetian, mai bine incearca blondul cenusiu, dupa parerea mea ti-ar sta foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunetă. Nu-mi plac blondele. big grin