| AGGA a întrebat:

M-am decolorat si mi-a iesit un portocaliucrying, vreau sa ajung la un blond da fara decolorare, am incercat cu vopsea de la garnier blond cenusiu, dar abia ca se vede ca m-am facut, ceva prietena mi-a zis de nu stiu ce tratament de la avon pentru parul blond, ati incercat careva? ziceti-mi si mie daca face ceva tratamentul ala? sau veniti cu idei plsbig grin cum sa ajung la un blond delicat nu din ala strident(fara decolorarebig grin)?(am cam multe pretentiilaughing)

Răspuns Câştigător
| TaylorSwift a răspuns:

Este bun acel tratament, dar nu iti garantez ca nu o sa-ti iasa un maro deschis spre blond.

1 răspuns:
| AGGA explică:

Ms sandyhappy am sa incerc totusi mai bine maro spre blond decat portocaliulaughing