| pooka20 a întrebat:

Hello girls, voi cu ce credeti ca se asorteaza mai bine cizmulitele astea de vara http://www.papucei.ro/cizme-de-vara-din-piele-3174/ pe bej? astept raspunsurile voastre.va pupacesc

Răspuns Câştigător
| alexandra_1780 a răspuns:

Cu pantaloni super scurti de blugi si o bluzita larga pe un umar

4 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

O fustita scurta si o bluzita mai larguta cu umerii picati sau o rochita gen burlan...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca o sa te incingi in ele de nici nu o sa mai conteze cu ce esti imbracata. happy
In general am vazut ca se vad foarte bine cu fuste sau pantaloni scurti (in special de blugi) si cu bluzite mai largute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cizme de varaoh go on. dar o sa te saturi .si iarna si vara ...non stop cizme...lasa ti piciorul cat mai lejer...transpiri in cizme oricat de vara ar fi ele...