| bbii4 a întrebat:

Hello! Încerc să îmi aduc aminte numele unei creatoare de modă care face costume atât pentru bărbați cât și pentru femei, dar din păcate nu vă pot oferi foarte multe detalii, am văzut cândva pe Instagram că posta poze/video cu soțul ei îmbrăcați amândoi în costum la fel, ea mereu era cu un trabuc și este blondă și poartă pălării.
Sper că știe cineva la cine mă refer.
Sau dacă aveți recomandări de ateliere din București care realizează costume masculine pentru femei sunt binevenite.
Vă mulțumesc!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai mai pus odata aceasta intrebare si ti am spus Doina Levintza, nu e ea?