| Maryaaaaaaa a întrebat:

Hey fetelor in ce costume de Haloween va imbracati in seara asta?

Ia sa va vad!

Cel mai misto costum primeste funda!

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Eu mă costumez în mireasa moartă călcată de mașină chiar în noaptea nunții. Arată cam în genul acesta:
https://www.facebook.com/....../photo.php

2 răspunsuri:
| AnnaMaria27 a răspuns:

Nu sunt PRO Halloween, asa ca in nimic!

| KompliKat a răspuns:

Eu am o rachita rupta eu am rupt-o si cu niste taieturi facute de o prietena a mamei mele care este make-up lucreaza in filme ca make-up cu ochi scos si le face sa para adevarate su pantofi cu toc cu parul tapat si sunt fata venita din morti