| Chlo a întrebat:

Hello. Prietena mea are vergeturi pe picoare si ar vrea sa stie cum sa scape de ele in mod naturalbig grin. Funda + voturi. Mersi mult. O zi faina.

Răspuns Câştigător
| lora3u a răspuns:

Nu prea cred ca este posibil. adica e foarte greu. Am auzit ca zatzul de cafea ar fi bun, dar nu garantez ca scapa total de vergeturi. Foarte multe fete se confrunta cu problema asta, si nu prea ai sa ce faci. bafta!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu va mai scăpa niciodată de ele.
Să aplice o cremă pe bază de alantoină/colagen/vitaminaA/elastină care să ajute la elasticitatea pielii fără a se "mai sparge".
Pa, pa.

| ashley26pink a răspuns:

Pai poate incerca cu Balsam cu Bitter Suedez. Nu costa foarte mult. Azi mi-am cumparat si eu, deoarece am aceeasi problema, si sper ca va functiona.