| dydybla a întrebat:

Hello, stiti vreun site de incredere de pe care as putea sa imi iau o geaca bomber la un pret destul de ok? Am tot cautat dar ori au un pret super mare ori sunt urate..mai mult genul de jackete ca sa o pot purta acum, toamna, deasupra la o bluza sau ceva de genul asta, acum nu este atat de frig si nu mi-as lua chiar geaca de piele. Va rog lasati link-ul site-ului sau pur si simplu dati-mi niste sfaturi, etc...multumescc mult

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

La Bershka si Stradivarius sunt astfel de geci, pe mai multe culori si nu sunt scumpe. Intra pe site si vezi.

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, poti sa gasesti aici geaca bomber:
https://www.imatrend.ro/geci.html

| dydybla explică (pentru Andreea11989):

Sunt doar de barbati si costa 400 de lei.mi se pare cam mult avand in vedere ca am gasit si cu 100 sau cu 80