| adelixx99 a întrebat:

Hello TPU! As dori sa cumpar un balsam de buze eos dar nu imi vine sa dau 36 de lei pe 7g....deci intrebarea este daca il comand de pe ebay livreaza si in Romania? cat costa? mai stiti site-uri care vand acest balsam in Romania

3 răspunsuri:
| cristina100ify a răspuns:

La eMAG este in jur de 25 de lei... Pretul se mai schimba, dar daca ai un showroom in oras, il poti lua fara taxe de transport.

| Linda18 a răspuns:

Cred ca tot acolo ajungi si daca comanizi de pe e-bay, pentru ca acolo costa cam 25 lei + transportul.

| Linda18 a răspuns:

Nu stiu daca imi apare, dar am mai raspuns inainte de asta dar uite ce am gasit dupa :http://www.ebay.com/......1297280423