| TeiiaStypayhorlikson a întrebat:

Hello! Este de incredere sa cumpar de pe Ebay? Si livreaza si in Romania?
Funda :*

8 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy
Ei sunt de incredere. Eu am cumparat ceva si avea transport gratuit, depinde de ce doresti, oricum e specificat costul happy

| BiuL a răspuns:

Depinde de vanzator. Unii livreaza in Romania, chiar si gratuit, altii nu, scrie la fiecare in ce tari livreaza.

| YoChriss a răspuns:

Salut! Este de incredere. Dar depinde de vanzator. Livreaza oriunde in lume, depinde de cel ce vinde, nu de site, unii din cei ce vand mai seriosi, livreaza gratis chiar si in Romania, la altii se plateste transportul.

| YoChriss a răspuns:

Salut! Da e de incredere. Livreaza oriunde gratis sau contracost, in fuctie de vanzator.

| Generalul a răspuns:

Da, este un site de incredere, doar ca multa lume de acolo nu prea are incredere in romani datorita multor tepe primite de-a lungul anilor...

| TeiiaStypayhorlikson explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Nu voi putea sa dau funda pentru ca toti mi-ati raspuns satisfacator.

| marmotas a răspuns:

Salut,

90% sunt oameni seriosi, dar daca vrei sa fi "safe" cumpara numai de la "Top-rated seller"

| KodrutZ a răspuns (pentru marmotas):

Aiurea, sint si tepari top-rated. Discuti cu omul inainte sa cumperi, te uiti si la ce review-uri are, etc. Eu am cumparat chestii de pe la americani care nu vindusera nimic pe ebay si au fost de nota 12+.