| PinkSugar a întrebat:

Hello TPU ...cum pot scapa de punctele albe de grasime printr-o cale naturala?

3 răspunsuri:
| blueSky_3324 a răspuns:

Exfoliaza-ti tenul regulat cu ceva usor...de exemplu tarata de grau e naturala si foarte eficienta. O data pe saptamana e suficient. Tine-te de asta si disapr de la sine

| StamateAlina1987 a răspuns:

Recomand cu incredere cremele pe baza de 100% ulei pur arbore de ceai de la Thursday Plantation.
Eu persoanal le-am folosit si au functionat super bine, m-au scapat de puncte albe de grasime si de punctele negre.
Pe langa creme iti mai recomand sa inlocuiesti sapunul normal cu un sapun pe baza de ulei pur de arbore de ceai de la Thursday Plantation