| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de punctele albe de pe frunte? Nu sunt cosuri rosii sau puncte de grasime.

5 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Si eu sunt curios, chiar m-ma gandit sa pun o intrebare, speram sa te ajute pe tine sa stiu si eu ce am de facut eu am sub ochii in ambele parti...

| TomiiiTza a răspuns:

Alea apar de la masturbare straight face. Dupa ce faci dus, te stergi pe fata cu prosopul si te freci cu putin malai pe fata timp de 2 saptamani. Daca nu trece nici asa, ai boala si trebuiesc analize. Cam atat. Funda? happy

| Brâncuşi a răspuns (pentru TomiiiTza):

Doamne,eu fac analize odata la 6 luni,si tu ma aburesti pe mine ca cica am eu vreo boala, alea sunt pungii de grasime, trec dar nu se fac de la masturbare sau alte chestii, informeaza-te inainte sa scrii, ca spui numai bazaconii, fara supararewinking.

| alex544 a răspuns (pentru TomiiiTza):

Ma uimeste prostia de care dai parte...Grasimile, sebumul si pielea moarta astupa porii dând nastere unei forme de acnee, cunoscuta sub numele de puncte albe. daca tie iti apar de la masturbare sau de la vreo boala...e problema ta..in primul rand nu fac asa ceva in al doilea rand eu am cerut cum sa scap de ele nu de ce aparwinking

| Brâncuşi a răspuns (pentru alex544):

Foarte bun raspunsul tau, dar tu crezi ca el a inteles ceva din ce iai scris? El cerseste numai funde si este o persoana inapoiata, nici macar nu citeste bine intrebarea si da raspunsuri halale, o seara placuta iti urez alex!