| Baby a întrebat:

Hello TPU `:d deci problema mea. daca o putem numi problema. eu am parul lung, cam pana la jumatatea sanilor, cam cu 20 de cm mai lung de umeri, si vreau sa il las sa creasca cam inca vreo 7 cm. dar chestia e ca e foarte subtire si moale si nu are volum, si vreau sa nu stea pleostit cand o sa mai creasca. vreau o tunsoare lunga cu volum si sa nu fie cu scari dinalea mici, adica cele mai mici sa fie la barbie. credeti ca o sa mearga? ce produse BUNE folositi pentru volum si de unde le-ati luat? mersi, funda.:*:* aaa si as mai vrea un tratament pentru intarirea firului de par, poate atunci n-o sa mai stea asa pleostit.:d

2 răspunsuri:
| pick1990 a răspuns:

Incearca Samponul Syoss pentru Volum, si balsamul de la aceeasi firma