| blackeyes90 a întrebat:

Hello TPU girlz! As vrea sa slabesc dar nu stiu ce sa fac sala sau fitness. Vreau sa dau grasimea jos nu vreau sa imi fac grasimea muschii daca ma intelegeti. Vreau sa ma subtiez. Am slabit cv dar nu stiu ce sport sa fac. Ajutati-ma cu un sfat. Va multumesc dau funda. Va pop

5 răspunsuri:
| kaTTsu a răspuns:

Esti fata? Contacteaza-ma pe privat, te slabesc eu.

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Ca sa slabesti, trebuie sa faci joking in fiecare dimineata, Sa elimini painea din alimentare, cartofii (prajiti). SUCCES!

| elComandantee a răspuns:

Nici nu ai cum să transformi grăsimea în muşchi.

| delia5609 a răspuns:

Cauta pe google si o sa gasesti o gramada de cure de slabire care te vor ajuta! Fundita?

| alexandra123bibi a răspuns:

Cea mai buna idee e sa mergi la fitness, putin joking si inot, sunt niste repere importante, pe langa alimentatia pe care ti-o creezi. Pe degeaba nu mamanci nimic toata ziua daca stai in pat, cauta sa fac cat mai mult spot, si apropo evita mijlocele de transport, mergi cat de mult se poate pe jos. Funda?