| jo_7070 a întrebat:

HEI! As vrea sa slabesc repede aprox 4-5 kg! Vreau sa scap cant mai repede de grasimea dp solduri 'si burta". Mentionez ca am facut cam 6 saptamani mult sport (aerobic mult!) am slabit dar deja incep sa vad ca rezultatele nu au durat mult nu mananc "prostii" deloc, sare la fel nu stiu ce sa fac! Daca a incercat cineva o metoda "miraculoasa va rog sa-mi spuneti ceva bun! Funda

Răspuns Câştigător
| JeAdina a răspuns:

Cumpara Relax and tone.
-nu mai manca mancaruri grase sau de fast food
-fa sport in fiecare dimineata
-fa-ti supa de varza sau cumpara pastile care contin supa aceea de varza
-nu manca dupaora sapte
-alearga mult
-sau poti consulta un nutritionist.

sper ca team as pic.
thx. funda plsssss

1 răspuns:
| brigifolk a răspuns:

Crede-ma ca si eu vreau dar nu stiu cum si nu vreau sa ma infometez si nici sa i-au tot felul de pastile sau prafuri