| jo_7070 a întrebat:

HELP! As vrea sa slabesc repede aprox 4-5 kg! Vreau sa scap cant mai repede de grasimea dp solduri 'si burta". Mentionez ca am facut cam 6 saptamani mult sport (aerobic mult!) am slabit dar deja incep sa vad ca rezultatele nu au durat mult nu mananc "prostii" deloc, sare la fel nu stiu ce sa fac! Daca a incercat cineva o metoda "miraculoasa va rog sa-mi spuneti ceva bun! Funda

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Coarda, alergare, bazin si mobilitate. Corp lucrat, modelat frumos, iar meritul va fi al tau in totalitate. Pa!

| mona a răspuns:

Daca ai facut 6 saptamana aerobic de ce te ai lasat, vrei sa te ingrasi la loc? apucate din nou, lasa metodele miraculoase ca nu s de treaba