| blackeyes90 a întrebat:

Hello TPU! Imi puteti spune si mie daca e bun aparatul acela de masaj cellules parca ii zice, pentru celulita? A folosit cineva da vre un rezultat? Pt ca vreau sa tin o dieta ca sa slabesc dar sa practic un sport si vreau sa il folosesc pentru celulita sa scap mai repede de ea. E bun?

2 răspunsuri:
| vSorin a răspuns:

Mai bine lasa prostiile comerciale de la TV si du-te la alergatwinking
Iti garantez eu ca daca mananci ca un porc si folosesti aparate din alea nu vei arata "de milioane".

Pai apuca-te fa sport si incerca sa mananci mai sanatos, scoate chipsurile, junk-food-ul si ciocolata din meniuwinking Nu ai nevoie de produse de la TV.

| SkyesSell a răspuns:

Nul lua sora mea vrea si eu cred ca nu-i bun deci