| INeedOSIRIS a întrebat:

Hello TPU. Vreau sa ma tund si sa-mi ridic bretonul sus, cum se numeste freza/ tunsoarea =], chiar nu stiu si vreau sa ma tund neaparat asa, please, spuneti-mi. Sunt baiat happy

7 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Http://www.specialbody.net/......baieti.jpg aşa?
Păi nu cred că are o denumire specifică, mulţi se tund aşa. Poţi să te duci cu poza la ăla la care te tunzi.

| Sensitive a răspuns:

Freaza de gay.

| Snoopyyy a răspuns (pentru Sensitive):

Du-te ma lezbi, stii tu ca oameni Gay au inventat freza aia? Vorbesti aiurea daca nu stii raspunsu atunci taci.

| Sensitive a răspuns (pentru Snoopyyy):

Nu te ambala asa, era doar un raspuns ironic, pentru ca intrebarea pusa de tine e fara sens. cica vrei sa te tunzi si sa-ti ridici bretonul sus...asa,si? ce te impiedica?

| Sensitive a răspuns (pentru Snoopyyy):

Ups...ce eroare am savarsit:-) nu tu ai pus intrebarea ciudata de mai sus, sorry! dar totusi, am o curiozitate:de ce ai optat sa-mi dai mie o replica prin prisma raspunsului meu, si nu ai raspuns la intrebarea initiala, adica cea cu tunsoara?

| AaLexS a răspuns:

Buna!
Cred ca pot sa iti dau niste poze :-?
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Sau
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Sauuu
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Cred ca ti-ar sta bine. Si nu te lua dupa toata lumea. Nu este freza de gay. Ba chiar e foarte frumoasa si e si la moda. Sper ca te-am ajutat cu ceva:x. Bafta! >:D

| INeedOSIRIS explică:

Daca ai venit pe TPU sa te dai mare stoarfa, poti sa pleci, freza de gay? Invata romana dupa vi aici si comentezi, oare de ce exista TPU, nu sa intrebi daca ai nelamuriri sau vrei ajutor? Du-te si da-ti foc happy Am intrebat daca se numeste cumva, nu trebuie sa vi tu aici cu vrajeli de pitipoanca, PA.