| catalina_2560 a întrebat:

Heloo!
As vrea sa ma vopsesc roscata:D. dar un rosu mai inchis ...si nu stiu ce nuanta sa folosesc sau daca se portiveste cu tenul meu... a. ti putea sa ma ajutati? aici e o poza, poate va ajuta.Mersi mult :*

http://catalinaaa15.deviantart.com/#/d4dwg33

5 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Daca tenul tau are nuante reci foloseste un rosu mai spre... mov, cu tente reci. Iar daca tenul tau are nuante calde foloseste un rosu spre caramiziu, burgundy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Link'ul nu merge.

| catalina_2560 explică:

Nu stiu daca e chiar asa de la lumina...big grin

| catalina_2560 explică:

Mie imi merge thinking

| Kerli a răspuns (pentru catalina_2560):

Noi nu putem vedea deoarece nu-ti suntem prieteni pe facebook