| MadQueen a întrebat:

Heloo! Vreau sa ma vopsesc un roscat aramiu / portocaliu / morcov iar parul meu natural este saten.
Asa vreau sa arate : http://martyrsofthefreeword.bigforumonline.com/t272-simo ne-s-hair-thread
Iese asa si daca nu il decolorez sau trebuie neaparat decolorat?
Ce vopsele imi sugerati?
Multumesc :*

2 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

E obligatoriu sa te decolorezi inainte. Ai grija totusi, sa fii sigura ca iti va sta bine, caci daca ai parul scurt vei arata ca o matura(fara suparare)- stiu o tipa care se facuse asa, fiind tunsa scurt.

Multa bafta!

| piti77 a răspuns:

Nu o sa-ti iasa niciodata culoarea asta pe saten daca nu te decolorezi inainte. daca vrei sa faci operatiunea asta acasa iti recomand lorvenn. este o vopsea profesionala foarte buna. iar daca parul tau este natural (nu a mai fost vopsit) ca sa eviti pudra poti incerca vopseaua pentru decolorat de la ei. are codul 00. apoi iti poti alege din catalog nunata pe care o vrei. o vei gasi cu siguranta.