| bianka_5500 a întrebat:

HELP! cind eram mica rodeam unghiile iar acu am incetat insa unghiile imi cresc in sus si sunt late,, ce s fac s nu mai creasca in sus?

Răspuns Câştigător
| Abcdefg123 a răspuns:

Numai faceti pe inteligentii! Fata stie ce zie oh go on, si ew am la fel tot de la ros straight face ...adica formatu` unghiei nu e nici bombat si nici drept straight face, partea aceea alba, care creste :]] este cati`va mm ridicata si se vede urat. Din profil poti vedea perfect "ridicatura" oh go on.

Nu cred ca ai ce face, daca afli ceva sa imi spui si mie :*.

6 răspunsuri:
| G a răspuns:

Si mie imi cresc in sus, tot din cauza ca le-am ros.
cel mai probabil s-a deformat unghia, de la cat ai mancat-o. n-ai ce-i face. oricum, nu-i asa de rau. gandeste-te ca nu esti singura careia i se intampla. happy

| blackspell a răspuns:

Nu ai ce face, decat sa iti mentii formatul unghiei pe rotund, sa nu ai colturi, si sa porti manichiura simpla, ca sa nu iti iasa in evidenta defectul! e posibil cu timpul sa se corecteze...sau nu!

| Noir a răspuns:

Da' ce vrei? sa creasca in josrolling on the floor

| вυттєяƒℓу a răspuns:

N'am inteles intrebareathinking
Cum sa nu iti mai creasca in sus?
Vrei sa-ti creasca in jos?
Cum adica iti cresc in sus?

| Nuia a răspuns:

Du-te la medic

| JustyIsMyLove a răspuns:

Taiele cu unghera funda