| loL_7570 a întrebat:

Help! Cum scap de herpes si repede.Ca nu vreau sa il am de revelion.

Răspuns Câştigător
| FrozenRose_7553 a răspuns:

Cumparati un plasture (sau mai multe laughing) pentru herpes.
nu iti lua crema pentru herpes pentru ca o avut o fata si arata foarte naspaaa!
nu stiu daca cu plasture iti trece mai repede decat cu crema... dar zic sa iti iei plasture pentru ca nu cred ca scapi pana de rev si lu fata aia de care ti-am zis eu trecut in cateva saptamani si arata si naspa!
acum cine stiethinking poate tie iti trece mai repede happy
:*:X

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aplică de 3-4 ori pe zi tinctură de propolis pe zona afectată.
Pa, pa.

| Biu a răspuns:

Du-te la farmacie si cere plasturi pentru herpes.
S-au date cu o crema ceva.

| DoArEu_1080 a răspuns:

Da te cu mult strucurel higratant sau cu crema de herpes ori cumpara plasturi speciali

| yanis a răspuns:

Du-te la farmacie si ia plasturi antiherpetici

sunt folositori.pe mine m-au ajutat...

sper sa te ajute... te kisss. funda?

| Katheriina a răspuns:

Aciclovir e un unguent foarte bun pentru herpes. De ala folosesc si eu.

| Available a răspuns:

Exista un plasture la farmacie care este transparent si nu se baga de seama ca il porti du-te si cumpara-l.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara de la farmacie plasture pentru herpes, doua pe zi pana iti dispare. Cremele nu sunt la fel de eficiente, adica eu am asteptat doua saptamani cu crema iar cu acel plasture se vedea efectul imediat.

xoxo, didi

| Issa_8382 a răspuns:

Sincer plasturele il cumperi degeabalaughing mi-am luat si eu vreo doua treioh go on Degeababig grin Am luat pastile de Aciclovir si in 2-3 zile a trecuthappy Plus ca nu trece numai pe moment, ci il si scoate din organismul tau. Mie imi aparea foarte des, aveam virusul, dar dupa tablete, s-a rarit foarte multhappy Te pup.